Welcome to fair place

Všetky produkty ktoré sprostredkúva webstránka sú vyrábané z najkvalitnejších surovín, najefektívnejších kombinácií látok a podporných látok vyrábané pod prísnym dohľadom aby Vám v maximálnej možnej miere umožnili pretaviť Vašu tvrdú prácu do reálnych výsledkov!

“Nič veľké nebolo vytvorené bez nadšenia.” Ak chcete radšej veriť tomu že to pôjde bez tvrdej práce tak radšej choďte inde.

Webstránka USAPUMP je globálny sprostredkovateľ produktov v EU a mimo EU zaoberajúci sa sprostredkovaním produktov z celého sveta, najma však z USA.  Ide o efektívne substancie látok ktoré veľmi efektívne a rýchlo napomáhajú rastu svalovej hmoty, naberaniu sily, úbytku tuku a rýchlej potréningovej regenerácií. Sú neporovnateľne efektívnejšie ako štandardné výživové doplnky. Stránka je určená výlučne pre osoby staršie ako 18 rokov! Táto stránka je určená pre ľudí ktorí sa venujú kulturistike, iným silovým športom alebo aj iným športovým odvetviam, stránka neponúka ani nesprostredúva žiadne anabolické steroidy a im podobné látky.

UPOZORNENIE: KAŽDÝ UŽÍVATEĽ AKÝCHKOĽVEK PRODUKTOV TIETO PRODUKTY UŽÍVA NA VLASTNÚ ZODPOVEDNOSŤ,  SPROSTREDKOVATEĽ TEJTO STRÁNKY NENESIE ŽIADNU ZODPOVEDNOSŤ ZA PRÍPADNÉ VZNIKNUTÉ POŠKODENIA ZDRAVIA KOHOKOĽVEK!!! KAŽDÝ ZÁUJEMCA O SPROSTREDKOVANIE AKÉHOKOĽVEK PRODUKTU BY MAL VEĽMI DOBRE ZVÁŽIŤ  ČI MU ZVÝŠENIE VÝKONNOSTI A SILY STOJÍ ZA ZDRAVOTNÉ RIZIKÁ KTORÉ Z UŽÍVANIA PRODUKTOV VYPLÝVAJÚ!!! KAŽDÝ ZÁUJEMCA O SPROSTREDKOVANIE  PRODUKTOV Z TEJTO STRÁNKY KONÁ DOBROVOĽNE A BEZ AKÉHOKOĽVEK NÁTLAKU!!! V ŽIADNOM PRÍPADE CIEĽOM SPROSTREDKOVANIA TEJTO WEBSTRÁNKY NIE JE NAVÁDZAŤ NÁVŠTEVNÍKOV WEBU NA UŽÍVANIE ZAKÁZANÝCH ALEBO ŠKODLIVÝCH LÁTOK.


Odoslaním formuláru súhlasím s podmienkami GDPR - Ochrana osobných údajov.